Čistý křišťál s mnoho - fantomy

Vyprodáno

Naprosto nádherná, vnitřně velmi čistá křišťálová špička se zelenou esencí pyramidálních fantomů, jakožto duchy krystaly, kteří k nám mohou promlouvat ještě jinak, než skrze krystalickou sféru. 

Pyramidální fantomy jsou na Zemské úrovni propojeny s Atlantídou a také Egyptem, jako předáním Vědění, jenž jsou zde mezi lidmi předávány, zasvěcení do osobních mysterií, které jsem prošel. Rozpomenutí, otevření své koruny vyšším energiím a principům, které čekají na aktivování a využití v našem denním životě. 

Je to vyšší Vesmírná Inteligence propojena s fyzickou - zemskou úrovní, krystal jako rádce, průvodce a léčitel, která nás narovnává do naší přirozenosti. 

Křišťál nás dokáže klásně uklidnit, uvolnit, naladit nás na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné, pokud si to sami dovolíme a jsme ochotni se opravdu změnit na všech úrovních a podívat se do očí pravdy.

Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli náshedných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Jedná se o unikátně čistý - diamantový krystal výjimečné energie, jako kousek klenotu. 


1 880,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ