Křišťál Ikosaedr hologram

Vyprodáno

Obrovský mistrovský křišťál ve tvaru Ikosaedru se skládá z 30 hran, 20 stěn rovnostranných trojúhelníků a 12 úhlů a vysokými duhovými energiemi. 

Jedná se o křišťál posvátné krystalické geometrie, která pracuje s naším polem, v našem poli, ale také v prostoru a dokáže přeměňovat struktury a znovu je naladit na Zdrojové uspořádání. 

S naším fyzickým tělem tak dokáže pracovat na změnách a fyzickém uzdravení, narovnání posvátné geometrie a vyjmutí - pročišťění všeho, co není v souladu a co do nás bylo vloženo, co jsme přijali (nikoliv jsme si sami vytvořili) 

Představíme si, že tento tvar se kolem nás rozprostírá (nebo jej můžeme rozprostřít do prostoru, kde to bude zapotřebí) a začne tato geometrie rotovat.

Křišťál dvacetistěn silně pracuje na naší fyzické rovině, na skrytých a potlačených energiích a emocích, které vynáší na povrch, aby došlo k pročištění a obnově. Zároveň je tak schopný propustit a upozornit na to, co v sobě neseme, obnovit struktury a řád a pak přinést do této oblasti znovu prosvětlenou a vysokovibrační energii, kterou do těchto oblastí potřebujeme přijmout.

2,17 kg

18 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ