Lemurská křišťálová katedrála + samoléčitel

Vyprodáno

Naprosto výjimečný, nádherný mistrovský Lemurský křišťál, který je z jedné strany napojenou katedrálou a z druhé strany je krystalem Samoléčitelem, který nese informace a kódy pro narovnání do naší Zdrojové podstaty a vlastního Vědomí - přijetí Sebe-Vědomí.

Katedrálové krystaly rádi sdílejí a předávají moudrost skrze katedrály, ve kterém dochází k předávání, učení a sdílení potřebných informací pro osobní, ale také celoplanetární Vzestup.

Katedrála se stává ,,soukromým,, učením. Toho, s čím jsme my sami propojeni, jaké neseme dary a esence a jak je můžeme tady na Zemi využít pro nejvyšší Dobro.

Jedná o samoléčitele, který nám předává cesty k rovnováze našeho zdraví nejen fyzického těla, ale také veškerých aspektů, které nás obklopují. Co vše můžeme využít pro náš plný potenciál, pro naše zdraví a aktivování, co vše nám byl na Zemi dáno, aby nám pomohlo.

Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by stáhnout Vědění a dary, kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené, a tím jsme tak nemuseli opakovat věci, které prožili ostatní (pokud je předáním pochopíme).

Lemurský křišťál je posvátný nástroj. Pomůže nám v práci s vyššími energiemi, zvýšením vibraci a práci se světlem a naším tělem.

Lemurské křišťály obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat schopnosti, které jsou pro nás přirozeností, jen jsme na to zapomněli a přestali věci používat, snažit se o ně... 

1,57 kg

9 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ