Křišťálová špice Kristovského Vědění

Vyprodáno

Světelná, zářící křišťálová špice, která je zářičem nádherných vysokých energií, ale také Kristovského Vědění - Vědomí a obecně Kristovských energií.

Krystal zosobňuje dokonalou formu krystalu s poměrem stran 7x3 a 3x3.

Křišťál nese Kristovské energie, které se pomocí světla nejen mají ukotvit na Zemi, ale především jejich žití v každodenním životě. Kristovské energie, které se vyzařují skrze naše Srdce, skrze naše každodenní Bytí a skutečný život. Lidi, které potkáváme na naší cestě, jako duše, které můžeme něco naučit, duše, kterým můžeme něco předat, ale které také přišli naučit něco nás. 

Kristovský křišťál nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme. 

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

0,75 kg

4 140,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ