Křišťál Kristovského Vědomí + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový křišťál, zářič Kristovského Vědění, Kristovských energií a vzájemného Propojení. Větší z Krystalů dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Tento krystal je krystalem osobním, vyzařuje především duchovní vibrace a je strážcem záznamů pro tento čas, takže pro nás nese určité informace, které se mají na Zemi ukotvit nebo otevřít vše, co je v krystalu pro nás ke stáhnutí.

Křišťál nás nalazuje nalazuje na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA, abychom vše mohli projevit v přítomnosti.

Je zde také energie vzájemného propojení, komunikace a sdílení se s ostatními, otevření se druhým bytostem, i těm jemnohmotnějším. Také energie neposuzování, nehodnocení, ale přijetí různorodosti každého z nás. Také pomoc ostatním při jejich cestě Vzestupu nebo toho, co jsme si sami už prošli. 

Křišťál je krystalem osobním, propojí se s námi na všech úrovních a můžeme s ním jak přijímat a stahovat potřebné informace, tak se s ním nalazovat na naše poslání, vedení, odpovědi na naše otázky. Být tím vším, co cítíme, nebýt oddělení.2 320,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ