Křišťál Kristovskeho Vědomí + spojovatel času - 1,9 kg

Vyprodáno

Majestátný surový křišťál s ploškou, který je zářičem nádherných krystalových energií, ale především Kristovského Vědění - Vědomí a obecně Kristovských energií.

Krystal zosobňuje dokonalou formu krystalu s poměrem geometrických stran 7x3 a 3x3.

Křišťál nese Kristovské energie, které se pomocí světla nejen mají ukotvit na Zemi, ale především jejich žití v každodenním životě. Kristovské energie, které se vyzařují skrze naše Srdce, skrze naše každodenní Bytí a skutečný život. Lidi, které potkáváme na naší cestě, jako duše, které můžeme něco naučit, duše, kterým můžeme něco předat, ale které také přišli naučit něco nás. Jak reagujeme v každodenním životě, jak jsme neposkvrnění a jak hoří naše Srdce Pravdou a Milostí?

Kristovský krystal nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme.

Tento krystal vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

Tento krystal je sice osobní, ale může být používán pokud to ucítíme také na kolektivní práci, či práci ve skupinách nebo při terapiích, kdy krystal světelným paprskem ostatním předá informace a kódy, které budou schopni přijmout a naladit se na Kristovské energie v nás.

Surový krystal má zároveň plošku, aby mohl rovně stát a všude kolem sebe vysílat Kristovské a vysokovibrační energie. 

Zároveň druhý krystal, který je součástí krystalu Kristového Vědomí je spojovatelem času s časy minulými. Tak se můžeme dostat nejen do minulosti, kde hledáme odpovědi na kolektivní úrovni, ale také po stopách naší Duše napříč časy a prostory k bodům, které se nám tento život zrcadlí pro otevření, aktivaci, ale také pochopení a dokončení. 

Krystal může být tam, kde trávíme nejvíc času doma, ale také např. i v práci na pracovním stole...

1,9 kg


6 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ