Křišťál Madagaskar

Vyprodáno

Nádherný křišťál do ruky z Madagaskaru, který je na jedné straně zaoblený a na své druhé straně je zprůhledněný a zakončený špicí. 

Jedná se o kámen s nádhernou a zároveň laskavou energií. Energií, která je odlišná od brazilských křišťálu především svojí prostupností, tekutostí a propojení s vodní energií. 

Svým tvarem je krystal uzpůsobený pro osobní práci se světelnými krystalickými paprsky také s fyzickým tělem. Kde zadní částí můžeme tlakově masírovat tělo a uvolňovat bloky a špicí zároveň světlo do těla přinášet. 

Na první fotografii můžeme vidět i bytost krystalu, kterou zde nemám rozepisovat, ale která bude průvodcem pro tento křišťál. 

Je to kousek krystalického Vědomí, který nám pomáhá v práci se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

Samozřejmě ho můžeme používat na cokoliv, co ucítí naše srdce. Je zde především pro ty, kdo upřednostňují kontaktní krystal, než ostré špice, či jiné tvary :)

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. 

Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. 

Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

0,6 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ