Křišťálový obelisk s hematitem

Vyprodáno

Nádherný světelný křišťálový sloup s velmi silnou krystalickou energií, kde čistým spojením prostupuje aktivní červený Hematit.  

Je to krystal do prostoru, kde ukotví své Světlo a rozprostře své vysokovibrační energie. Kde může být portálem, zářičem, vysílačem a ukotvovačem energií a kódů Vzestupu. Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen.

Krom úžasných univerzálních schopností, které křišťály mají je díky Hematitu zesílená energie pro práci s fyzickým tělem. Aby se aktivní kódy dostaly do hmoty a naší reality. 

Mnoho z vás může znát hematit černé, kovové barvy, ale právě tato červenohnědá barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev.

Jak už název napovídá je to kámen tekucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. V obdobích silných vyčerpání až kolapsu pak znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Tyto křišťály velmi působí na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla, aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Krystalický sloup světla pracuje se všemi velmi individuálně, proto se nemusíme bát, že by svým silným světlem působil na ty, kteří nejsou připraveni nebo nechtějí řešit transformační témata. Každý má svůj čas a tento krystal si toho je plně Vědom, všem dává míru takovou, jakou každý potřebuje, na co je každý připraven...

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme ho programovat, vpisovat do něj informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem. S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Váha : 1,8 Kg

9 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ