Křišťálová špice s červenou esencí

Vyprodáno

Křišťálová špice s červenou esencí, která více pracuje na fyzických úrovních s naším fyzickým tělem a zde přichází jako osobní křišťál pro člověka, který ji ucítí svým srdcem.

Tento křišťál se s vámi propojí na všech možných úrovních, kde dojde k plnému načtení jak naší osobní stránky na Zemi, tak plných potenciálů, kterých jsme zde schopni dosáhnout. Tento krystal jako pomocník a průvodce nám bude na naši cestě pomáhat ukazovat nám energie, situace, které bychom měli už upustit, abychom se mohli posunout dál.

NA KŘÍDLECH LÁSKY

Často svou pozornost směřujeme bytostem z vyšších sfér, které cítíme poznat, které cítíme, že jsou naši hvězdní bratři a sestry, se kterými cítíme propojení. Že jsou součástí naší galaktické historie, že jsou s námi propojeni a že i my jsme často jejich zástupci a vyslanci zde na Zemi.

Někdo se teprve otevírá myšlence na jiné rasy, někdo začíná mít první kontakty skrze sny a meditace. Někteří už vědí, které rasy jsou jim blízké a cítí tam část svého domova. Někteří už s bytosti světla dokonce komunikují a někteří se už se setkávají a pracují se svou rodinou Duše …

Avšak já nyní z hvězd a galaxií sestoupím zpět na Zemi.

Je tady někdo, komu mnozí věnujete jen velmi málo pozornosti. Je tady někdo, kdo je tady s vámi od samotného narození jako váš nejosobnější průvodce. Prošel s vámi veškeré nemoci, pády, rozchody, bolesti a utěšoval vaši duši a držel vás přitom v náručí… Provázel vás i v těch nejkrásnějších a nejradostnějších chvílích vašeho života. Vždy stál a vždy bude stát po vašem boku a nedá se slovy vyjádřit Láska a energie, která od něj k nám proudí.

Je to tvůj strážný Anděl, tví Strážní Andělé…

Ti nejbližší, kteří jsou v bezpodmínečné Lásce a Službě k nám jako naši průvodci, ochránci a ti, kteří nám pomáhají předávat a jasně vnímat znamení, které nás vedou k tomu, abychom byli konečně sami sebou, neboť jsme dokonalí právě takoví, jací jsme a oni to jasně vidí a nikdy o vás nepochybují…

Od prvního nádechu, až po tvůj poslední výdech jsou s tebou.

A jsou to bytosti, které jsou nám nejblíž, kteří mohou být v naší fyzické úrovni a zasahovat, odklánět, podporovat, předávat zprávy a znamení a jejich přítomnost tak můžeme cítit ze všech nejsnáž…

Ráda bych předala, jak je nádherné a důležité poznat své osobní strážné anděli. Někdo zná jména hvězdných bytostí, se kterými komunikuje, ale bohužel nezná jména těch svých nejbližších?

-

Tato geometrie vznikla jako nádherné a hluboké poděkování všem strážným andělům. Za jejich Lásku, oddanost, pomoc a zkrátka, to, že tady pro nás ve všech chvílích života jsou a my si to často ani neuvědomujeme a své zraky upínáme do nebes, místo vedle sebe…

Aby i tyto krystaly nesoucí tento záměr a otisk vyslaly paprskem tuto naši lásku a vděčnost andělům. Aby tyto krystaly, které byly v geometrii, i tobě pomohli v pocítění, propojení a komunikací s těmi, jenž jsou pro tebe nyní na Zemi nejbližší.

D Ě K U J I za všechny, za které děkovat mohu…

S Láskou Hana Sahhu-Arah

0,385 kg

2 360,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ