Křišťál osobní surový 0,3

Vyprodáno

Osobní křišťál, který čeká na svého majitele. Může jít k tomu, kdo s krystaly teprve začíná nebo k dospívajícím, kteří mají rádi krystaly a cítí s nima pracovat, mít kamaráda a společníka na své cestě. 

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní ale i životní každodenní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 


900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ