Křišťál osobní

Vyprodáno

Osobní křišťál, který čeká na svého majitele. S tímto krystalem Křišťálu je vše možné. Stahování nových informací, kódů, energií, jejich přesun, čtení a aktivace. Vysílání energií a léčení, zvýšení vibrací. 

Především je to ale světelný pracovník, který v sobě nyní nese esenci pro VYROVNÁNÍ.

Nechť se vše dostane do bodu harmonie, ať u nás nic nepřevládá, ale zároveň nechybí. Ať naše ženská a mužská stránka působí v souladu jedna s druhou, ať naše Srdce může být v dobré spolupráci se světelným mozkem, ať ani jedno nechce převládat nebo Vládnout.

Krystal přichází pro člověka, který se nyní potřebuje dostat do souladu a harmonie, jak se svými emocemi, tak také fyzickým tělem, aby se pak u něj mohlo projevit to, na co je už nyní chystaný. 


1 900,00 Kč
Please select variants first

Vše má určité patro, můžeš zažívat mnoho podobných situací v životě, ale vždy na to můžeš reagovat jinak, každý krok tě vede na tvé cestě stále dál, výš a nic není špatně.

Neboj se jít za hranice toho, kde nyní teď jsi. Vše je připravené, naslouchej ale sobě, nedívej se na ostatní, věř svým citům a tělu, které tě vede a je tvým nejlepším ukazatelem, ať se všechno děje v souladu s tebou a tvým životem. Nic není odděleno, vše je propojeno se vším a je v Harmonii. 

Křišťál má 12 cm a 354 g


OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH 

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený. 


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.