Křišťál přírodních sfér

Vyprodáno

Nádherná křišťálová světelná špička, kterou prochází zelené chloritové fantomy, které jsou propojený s matkou Zemí, zemským Věděním a také mnohými přírodními sférami.

Křišťál nese paměť a vzpomínky na vznik Planety Země a propojení s bytostmi přirodního Vědění. 

Pomáhá nám při zvyšování našich vibrací a jejich udržování pro snadnější vnitřní klid a propojení s jemnohmotnějšími světy, kterých jsme součástí. Rozpomenutí, že příroda a její dary na nás působí jako klíče, každá rostlina, strom, esence je zda pro nějakou naší část, kterou může podpořit, očistit a nebo rozvibrovat, aktivovat. Je to předání, sdílení přírodní sféry z vyšší podstaty, která nám byla na Zemi dána. 

Přírodní sféry Elfů, Dév, víl a skřítků, stromů, květin, houbiček, rostlinných medicín. Všeho živoucího na planetě Zemi. 

Křišťál s inkluzemi nám pomáhá ve vibrační komunikaci a pro pochopení přírodních zákonů a energií z úplně jiné podstaty.

Krystal je také vhodným průvodcem po posvátných místech nejen naší vlasti, kde předává své vibrace a zároveň načerpává informace a zprávy z prostorou, o událostech minulých, ale i těch, co chce prostor předat. Toto vše v sobě ukotvuje a vyzařuje svému majiteli v kódech jazyka, který je pro něj přirozený. 

0,41 kg

2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ