Křišťál ženské esence

Vyprodáno

Silný vysokovibrační krystal, jenž je propojený s ženskou podstatou, hloubkou a silou. 

Tyto krystaly na krk si vybraly svoji úlohu přívěsku, neboť mají být součástí našeho pole, být s námi v blízkém kontaktu především u centra srdce. 

Tento křišťál je vhodným Průvodcem a Učitelem, Pomocníkem pro veškerou práci s ženskou energií jak osobní, tak také pro ženu, jež se setkává s dalšími ženami, kde dochází ke sdílení a hlubokému předání, otevírání se a léčení. 


1 300,00 Kč

Tento krystal pomáhá vyzahovat hluboce zakořeněná témata, vzorce chování, bloky, které ženy mohou nést. Ať už se jedná o parnerské vztahy, vztahy s ženami navzájem, vzorce a strachy s porody, výchovou dětí, bloky a nepřijetí vlastního těla, problémy se sexualitou, onemocnění ženských orgánů, přijetí podstaty a sílu ženství.

Otevírá a pomáhá při transformaci veškerých bloků, bolestí spojené s ženstvím, S láskou a něhou nám ukazuje, co v sobě v oné hloubce můžeme nést, abychom to dali ven na povrch a poléčili. Že na to nemusíme být sami, ale můžeme si nechat pomoci od druhých. 

Naladit se na své tělo a na cyklus, kterým proplouváme, na velkou energii a sílu tvoření, ale také potřebného odpočinku a načerpávání sil. 

Je velkým darem být ženou, mít ženské tělo, vnímat své srdce, které zná pravdu a cítit silný zdroj ve svém lůně. Ženou jenž je propojená s přírodou, jenž je otevřená, nežná a milujicí. Ženou jenž se nebojí ukázat a projevit své názory, to co cítí, nebojí se projevit svou krásu. Ženou jenž pečuje a ochraňuje vše živé na Zemi a sama život Dává, ženou, která cítí, která nebojuje, ale skutečně ve své hloubky MILUJE. 

Délka Krystalu: 6 cm


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ