Křišťál pyramidy Gíza + Průvodce

Vyprodáno

Křišťálová špice propojená se starým Egyptem, pyramidami a jejich informacemi, energiemi a tajemstvím. Je zde rozpomínání na účel posvátných pyramid, které mají různé funkce využítí a účel. Do určitých komnat mohli vstupovat poze zasvěcení, tak i tento křišťál půjde k tomu, kdo je s Egyptem propojený. 

Moudrost faraonů, kněží a kněžek, převibrování, zvuková a vibrační složka, brány Temnoty, brány Světla, Mystická Smrt, Znovuzrození. Vědomí kolektivní královské energie, krystalový komplex, Vědomí vody....

Jak dole, tak nahoře. 

Křišťál je propojen také s pyramidálními bytostmi a její sférou. To je sféra, kde pracují s pyramidální energií, mají takto stavěná města, své lodě... práci s touto energií pak rozprostřela různě do Vesmíru, vrchní části některých důležitých pyramid pocházejí z jiné sféry a byly zde přemístěny. 

V krystalu si můžete povšimnout i Průvodce bytost ženského pohlaví, jenž na sobě nese symbol Otevřené Koruny, napojení na Vesmír, která vám bude pomáhat provázet vás s krystalem. 

Křišťál nese propojení s Matkou Zemí její moudrostí, historií a předky, kteří jsou hvězdné podstaty. Je to přijetí všeho Nového co přichází, jako další pokračovatelé tohoto dokonalého vývoje, pokračovatelé, kteří čerpají jak moudrost z minulosti, tak jsou otevření všemu novému co vlastním konáním zapíšeme do histrorie, co měníme právě nyní napříč časem vzad i vpřed.

Vše je propojené.

Projdi další bránou. 


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ