Křišťál - rada Stařešinů

Vyprodáno

Nádherný prastarý křišťál propojen s moudrostí a energií Stařešinů, jako rada Mudrců a moudrých rádců, jenž dosáhli určité galaktické moudrosti, zkušenosti a poznání, které s námi chtějí sdílet. 

Jako moudří průvodci na naší cestě, kteří jsou zde pro nás, když potřebujeme radu z nadhledu, se zemských a galaktických zkušeností, abychom neopakovali věci, které se zde na Zemi už zažili, ale abychom jednali nově s novou energií, novým pohledem a pomohli tak svým dílem a vědomím, konáním kolektivně vstoupit do Nového principu Galaktické Země.

Je zde mnoho informací ke čtení, pro naše osobní předání z těch nejrůznějších oblastí. Rychlá manifestace, léčení, alchymie, nové principy, telepatie, převibrování, přemístění věcí, putování skrze časy, komunikace s jemnohmotnější sférou...

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenašek energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ