Křišťál s hematitem - práce s tělem

Vyprodáno

Nádherný křišťál s Hematitem jako vhodný krystal pro práci s tělem, přikládáním, masírovaním. Kontaktní krystal, který můžeme držet v rukou. 

Mnoho z vás může znát hematit černé, kovové barvy, ale právě tato červenohnědá barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev.

Jak už název napovídá je to kámen tekucí energie, živoucí síly, vitality a nás učí pracovat s touto životadárnou energií a uchovávat ji k sobě. V obdobích silných vyčerpání až kolapsu pak znovu v sobě tuto sílu aktivovat.

Učí nás také harmonii mezi příjímáním a dáváním, neboť i toto je vše energie, jak s ní tedy umíme Vědomě pracovat? To, že pomáháme ostatním, z nás nedělá lepší lidi, vše by mělo být v haramonii a nechat si také pomoci, energii si nechávat pro sebe, neboť od nás vše začíná. Až budu naplněný a silný, pak mohu pomoci ostatním.

Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž mají větší význam, než si sami umíme představit.

Je také propojena se základní čakrou, stabilitou, bezpečím na Zemi, hojností ve všech směrech, ukotvením a pocitu, že vše je v pořádku, v posvátném propojení se svým tělem, výživou.

Aktivátor posvátné sexuální energie a kundalini energie, její práce s ní, pro ty, které volá, možná jako plné uchopení pro předávání a práce s druhými.

Červená barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž možná mají větší význam, než si sami umíme představit...


1 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ