Křišťál s rutilem a epidotem

Vyprodáno

Křišťál nádherné a velmi silné kombinace, výjimečné spojení křišťálu, zlatého rutilu a také zeleného epidotu. Tato kombinace přináší a zesiluje Světlo na všech úrovních a prostupuje do těch nejhlubších oblastí našeho PodVědomí, kde může věci měnit, programovat, transformovat, zároveň je v krystalu propojené Vyšší Vědomí skrze posvátnou Hmotu. 

Spojení nádherného krystalu přináší Moudrost, Vedení, otevřenou mysl, Odkrytí našich nejhlubších potenciálů a práci s osotní sílou provázenou hlubokým klidem a pravdou skrze naše Tělo.

Křišťál s rutitelm a epidotem nám pomáhá očistit se od všech přesvědčení a zkušeností, zážitků, které jsme prožili a díky kterých se můžeme cítit poskvnění nebo nést určitou vinu a smutek. Přichází odpuštění sebe samým a očištění se na všech úrovních. 

Zářivá zlatá energie nás vede k Božské čistotě, zbyvení se veškerých bloků a pochybností, které nás mohou provázet. Pochybnosti v Božské Vedení a Absolutní dokonalost Vesmíru, pochybnosti o nás samých. Ty je nyní na čase odevzdat a přijmout odpovědnost, že veškeré změny mohu nyní vykonat. 

Převzít svoji sílu zpátky a zároveň vydechnout a důvěřovat Vesmírnému řádu.

Přijmout skutečnou sílu, kterou disponujeme a uzřít krásu naší Vělikosti Duše, naši cestu otevření, aktivace, naplnění osobní cesty a poslání. Dodání síly a odvahy objevovat veškeré potenciály duše, které neseme, odvahu udělat Nové kroky, které nás vedou k Posunu, k přijetí toho Nového, na co již jsme připraveni. 

Krystal výjimečného spojení má 1,3 kg

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ