Dévický křišťál + samoléčitel

Vyprodáno

Surový křišťál jako dévický krystal plný vnitřních světů a jemnohmotných bytostí, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat své místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná. Navíc se jedná o křišťál, jenž je z druhé strany samoléčitelem. 

Ten nám předává cesty k rovnováze a zdraví nejen fyzického těla. Krystal se dokázal sám zregenerovat a nově růst, a tak nese ve svém Vědomí schopnost samoléčení, kterou pomáhá otevírat v nás samých, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti. 

Dévické bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájemné komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

0,6 kg

2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ