Křišťál samoléčitel + portál

Vyprodáno

Křišťál jako osobní krystal dvou špicí, kde jsou krystalem samoléčitelem, neboť se z druhé strany začal krystal sám regenerovat, začal znovu růst, krystalizovat, vyléčil sám sebe. 

Navíc větší z krystalu v sobě nese samostatnou sféru viditelnou i na fotografiích, kde je ukotven i světelný portál, do kterého můžeme v meditacích nebo svým Vědomím vstupovat a kde jsou uchovány informace a propojení s léčiteli, kteří nám mohou nabídnout úplně nové pohledy na léčebné postupy a techniky, které můžeme objevit - stáhnout.

Tento křišťál můžeme používat i na léčení sebe sama. Aby nám krystalu zobrazoval, proč ne-moc máme, jestli se situace opakujeme, jestli něco máme změnit nebo naopak pustit. Co můžeme udělat pro vyléčení. 

Samozřejmě tento surový osobní kousek můžeme používat na cokoliv, co ucítí naše srdce.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Tento kousek se dá položit i tak, aby stál...

0,7 kg

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ