Křišťál ISIS + samoléčitel

Vyprodáno

Velmi krásný a silný křišťál, který je samoléčitelem a zároveň ISIS krystalem. 

Je to mistrovský kousek, který nese nádherné světlo a vysokou krystalickou energii, tak silnou schopnost předání léčivých kódů a narovnání do naší božské podstaty.

Krystal je propojený s prvotní bohyní Světla, bohyní ISIS. Milovanou bohyní, která nám pomáhá odkrýt vnitřní mystéria a propojit se s naší vnitřní silou. Ukončit veškerá spojení, která nám již neslouží, která nám brání být v té plné síle, kterou na Zemi máme projevit a zažít. Jako naše poslání , jako největší pomoc všem ostatním. Najít rovnováhu a Jednotu uvnitř sebe a tu vyzářit skrze všechny časy a prostory... 

BÝT.

Dosáhnout zdrojového Mistrovství v sobě. Pak mohu ostatním pomoc mnohem víc, než si myslím. Už jen tím, že JSEM.

Z druhé strany krystalu (ze základny) je plocha, která je ozdravena sama krystalem a začala tam na tom místě NOVÁ KRYSTALIZACE. Krystal tak je oboustranným.

Takovýto křišťál Samoléčitel působí na naše tělo, ale také naši DNA a nese otisk pro narovnání, rotujících kódů a informací pro dokonalá zdravá lidská těla.

Můžeme ho mít jako rádce, pomocníka pro léčení a rovnováhu, ale také na nemoci ve vyšším stádiu nebo silném energetickém zanesení. Může být ale také pomocníkem a průvodcem pro cestu léčitele, kterého navštěvují druzí lidé a žádají o pomoc, kde tuto harmonii a kódy léčení můžeme používat pro ostatní ... (potom ale krystal už nepoužíváme jako osobní pro sebe, ale je určen na práci pro ostatní)

Předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti.

Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít.


0,92 kg

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ