Křišťál špice

Vyprodáno

Nádherný dévický křišťál jako sloup světla, domov, brána vnitřních světů a jemnohmotných bytostí, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. 

Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti, a tak je vhodné tento křišťál ukotvit na bezpečné místo, nejlépe k rostlinám nebo rostlině, kde se mohou po vstupu cítit příjemně. Můžeme jej dát i na místo, kde meditujeme nebo usínáme a pozorovat tyto sféry právě ve stavu, kdy plně zklidníme mysl. 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumnějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájmené komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Křišťál má 0,5 kg


2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ