Oboustranný Křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Oboustranný křišťál, jenž je jedním ukončením osobním krystalem a z druhé částí se jedná o katedrálové ukončení pro naše přijímání a předání. Na špici krystalu jsou také Lemurské záznamy - laserové pruhy. 

Je to osobní mistrovský křišťál na veškerou práci. 

Pokud jej budeme držet před srdem katedrálou nahoru a osobní špičkou dolů, jsme připraveni stahovat veškeré hologramy, energie, kódy, symboly, které přicházejí v aktuálních energiích a chtějí se skrze naše Vědomí stáhnout jak pro náš osobní Posun, tak také pro kolektivní energie, které necháváme sestupovat také do Země, aby byly ke čtení a procítění i ostatním při pomoci Vzestupu. 

Dochází také k učení a předávání katedrálového učení Vyšší sféry, navíc je krystal strážcem záznamů, nese určité informace, jenž jsou do krystalu vepsány a které čekají na naše otevření. Záznamy jsou chráněny a otevírají se člověku, jenž má vždy čisté úmysly. 

Když krystal držíme katedrálou dolů a špicí nahoru, tak můžeme krystal používat pro odblokování fyzického těla a propouštění veškerých energií, bloků, shluků, programů, které nám již neslouží. Můžeme ale také naopak skrze špici vysílat své záměry, posilovat energie a zaměření na osobní práci...s krystalem je vše možné, co pocítí naše Srdce, naše Já.

 

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ