Křišťál stříbrná sféra + Channeling

Vyprodáno

Nádherná křišťálová špice ve tvaru channeling křišťálu, která zároveň ve svém duhovém spodu nese stříbrný fantom, energii, která je propojená s předáním a moudrostí bytostí stříbrné linie, jejíž součástí jsou také archandělské sféry a bytosti Tvůrci Nových živoucích systému. 

Podílejí se na určité vizi, realizace nových systémů...Jsou to bytosti, jenž dokáží prostupovat dimenzemi a jsou schopni vidět důsledky určitých rozhodnutí, a tak jsou povoláváni na pomoc, aby něco ochránili, nebo nechali prostor tomu Novému, aby mohlo žít a mělo ideální podmínky, bez cizích zásahů. Realizace nových projektů.

Krystal je zde pro toho, kdo potřebuje věci vidět jasněji, více z nadhledu, bez osobních zájemů. Ukazuje nám zdrojovou čistotu a rovnováhu, harmonii, kterou chceme udržovat.

V lidském těle je díky emocím obtížnější být nezaujetý, krystal nás učí vzdát se moci, ale přijímat změny v lehkosti spojené s přítomným okamžikem, jak je vše dle vesmírných principů vedeno.

Pomáhá nám vnímat kolektivní energie duchovní rodiny a tím odhalit naší úlohu a sílu, učí nás správně používat naší intuici a jasnocitlivost, která se nám má častěji projevovat, jen se ji plně otevřít, neboť s sebou přináší i vyplavení hlubokých emočních věcí.

Krystal nese v sobě energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Ukazuje naši vnitřní krásu, sebelásku, ryzost našeho srdce a pochopení.

0,28 kg

1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ