Křišťál stříbrného paprsku + fantom

Vyprodáno

Nádherný, zářící křišťál, jenž je propojený se Stříbrnými paprsky, propojením a hvězdným předáním a hlubokou moudrostí, bezpodmínečnou láskou bytostí pracující se stříbrnými paprsky. 

Tyto paprsky můžeme vnímat u blízkých duší, které s námi navazují kontakt skrze stříbrnou síť, která se dále proměňuje v bílý čistý kanál informací. Jedná se o nové kontakty a bytosti, se kterými ještě nejsme propojeni nebo naše spolupráce (komunikace a předání) ještě nezačala na Vědomé úrovni.. ale již nás na naší cestě mohou v jiných rovinách provázet jako průvodci. Mohou to být bytosti pro ostatní neznámé, archandělé, ale také inkarnace Mistrů... 

Pomáhá nám pochopit naše místo, v jaké situaci a konstalaci se na Zemi nacházíme, zastředit se do Božského - galaktického středu, plně se ukotvit na Zemi, stáhnout zde a žít své světlo a otevřít své Vědomí, porozhlédnout se, co vše mě kolem obklopuje, co na mě působí, kdo stojí vedle mě, s čím jsem propojený a kam mě cesta vede. Vnímat signály, které se zesilují a chtějí mi něco ukázat. Vidět - cítit - vnímat. 

Krystal nám pomáhá vidět tyto symboly, sítě, energie, které na nás promlouvají a chtějí naši pozornost. Je jak nádherná síť tekutého hvězdného prachu v krystalickém Vědomí na Zemi. Pomáhá nám dívat se na situace z Nadhledu a v novém světle... je na čase něco přijmout, něčemu se otevřít. Něco, co již je uvnitř nás - informace, které v sobě máme a které nás povedou a my tyto indicie poznáme. 

Krystal nese v sobě energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Ukazuje naši vnitřní krásu, sebelásku, ryzost našeho srdce a pochopení. Abychom neplýtvali energií přemýšlením na negativní věci, představy, ale měli prázdnou a klidnou mysl i tělo, a tak lépe poznávali signály, které k nám hovoří. 

Fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj až do dnešního dne, odpustil sám sobě i ostatním, pochopil příčiny vzniklých situací a došel ke smíření, aby již mohl začít svou línii od prvotního bodu Vědomí.


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ