Křišťál světelná hůlka + spojovatel času + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný osobní křišťál, nenápadný kousek, který nese velmi silné světlo, je spojovatelem času s časy ,,budoucími,, plány a předpoklady duše a zároveň je strážce záznamů. Nese v sobě také ledovou esenci, můžeme jej vkládat do sněhu nebo ledové vody, která ho re-aktivuje. 

Tento krystal jako osobní čeká na svého majitele, který jej pozná svým srdcem. Krystal v sobě nese mnoho informací, kódů a energií ke čtení a pro předání.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

Křišťál je strážcem záznamů, a tak pro nás nese kódy, energie a informace, které se mají stáhnout pro tuto dobu. 

0,13 kg

1 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ