Křišťál světelný obelisk + duha

Vyprodáno

Nádherný, zářící křišťál obelisk s překrásnou duhou ve svém vrcholu, který může být osobním mistrovským krystalem pro absolutní propojení s vaší Duší na všech úrovních. Je zde jako světelný obelisk, který zvyšuje vibrace na místě, kde je položen. 

Jedná se o křišťál, který můžeme přenášet a nemusí být ukotvený jen na jednom místě. 

Mnoho lidí pracuje se surovými krystaly, avšak mnoho duší z různých sfér vidí krystalické obelisky, které stahují a vysílají energii v čistém portálovém světle.

Je to krystal, který načítá vše, co se děje... jak ve vás, jak, ale také kolem vás, jaké máte zkušenosti, co vás obklopuje a na čem pracujete...

Křišťály velmi působí jak na naše vzorce chování a toho, co jsme na této zemi přijali za svou realitu, ale také na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla.

V těch pravých chvílích a energetické připravenosti spouští aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno. Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.

1,22 kg

6 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ