Křišťál světelných sfér + přírodní sféry

Vyprodáno

Světelný osobní křišťál, který v sobě nese světelné vrstvy, jenž se rozprostírají do Nekonečna a jejich energie je tak součástí mnoha prostorů a vrstev v propojení právě s přírodní sférou.

Osobní křišťál je průvodcem na naší cestě, je to učitel se kterými můžete jakkoliv pracovat. S křišťály můžeme přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy a také naopak vysílat, přenášet energie, aktivovat, zvyšovat své vibrace, léčit a čistit jeho světelným paprskem.

Pomáhá nám v astrální práci při zvyšování našich vibrací a jejich udržování pro snadnější vnitřní klid a propojení s jemnohmotnějšími světy, kteých jsme součástí. Rozpomenutí, že příroda a její dary na nás působí jako klíče, každá rostlina, strom, esence je zda pro nějakou naší část, kterou může podpořit, očistit a nebo rozvibrovat, aktivovat. Je to předání, sdílení přírodní sféry z vyšší podstaty, která nám byla na Zemi dána. 

Krystal se s námi propojení na všech úrovních, aby nám mohl pomáhat a stahovat pro nás kódy, informace, které potřebujeme na naší cestě k plnému osvobození a Vědomí.


1 220,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ