Křišťál Světla - CHanneling

Vyprodáno

Křišťálová nádherná a diamantově čistá světelná špice, jenž je protkána světlem a vysokovibračních energií, všech barev a živoucích proměnlivých energiích, je to plazmatický živý krystal.

Jedná se o křišťálový sloup světla, který je v posvátném tvaru Channeling krystalu pro stahování, přijímání zpráv a jemnohmotnější komunikaci. Tento křišťál je vyššími světelnými paprsky jako komunikátor se světelnými sféry.

Otevírají se brány a prostory pro tuto komunikaci, otevření se tomu, co je ve Vesmíru mezi různými druhy tak přirozené. Vše ale přichází v souladu s vírou ve vlastní Sílu, Zodpovědnost a opravdovou vnitřní energií, které vyzařuje do prostoru.

S krystalem tak samozřejmě může přijít i očista a uvolnění podvědomých bloků, vzorců nebo programů, které jsou zde kolektivně ukotveny. Je to důležitost neustále odevzdávat a tím rozšiřovat své Vědomí do nekonečnosti a měnit své vibrace. V lidském DNA kódů je těchto přijatých změn velmi mnoho, a tak vše má jít postupně, již můžeme být otevření a komunikovat, ale zároveň přicházet na další a další věci, které mění naši vibraci.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání.

Tento křišťál se díky čistotě může používat i pro práci s ostatními lidmi, napojování na informace, které s vámi chtějí sdílet i pro jejich posun. 

0,65 kg


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ