Křišťál transmitter - vysílač + strážce záznamů

Vyprodáno

Surový mistrovský křišťál transmitter, který působí jako aktivní vysílač informací, který v sobě nese energie, kódy ke čtení a pro předání, je strážcem záznamů - informací, které máme stáhnout, otevřít a pracovat s nimi jako Tvůrce pro tuto Dobu.

Je tady nejen tedy otevíraní záznamů, ale také náš každodenní život jako Duchovní práce, kdy sami svým životem utváříme Nové energie, přijímáme nové Vědění a tvoříme Novou realitu. Toto vysíláme a ukotvuje v kolektivním Vědomí, ale také zaznamenáváme jako světelné stopy, zkušenosti i pro ostatní bytosti, jenž nemají tu velkou čest být na Zemi. 

Křišťál slouží jako dokonalý vysílač, ale také přijímač příchozích informací, energií, informací, které s námi chtějí komunikovat a propojit se s námi. Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci. S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit. 

Křišťál také může být pro ty, kteří pracují s ostatními nebo svojím žitím, tvorbou jsou inspirací pro ostatní. Je pro ty, kteří vysílají záměry, vizi lepšího Nového Světa a zároveň jsou schopni přijmout a stáhnout nové pohledy, nové myšlenky a vize, které se s krystalem chtějí v naší sféře ukotvit. S křišťálem můžeme pracovat přímo fyzicky, vkládat jej do geometrií, gridů, ale také jej držet v rukou a vysílat záměry, jenž nám přijdou v lehkosti a přirozené, které můžeme rozeslat všude tam, kde se tyto informace mohou ukotovit. 

Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat, pracujeme s ním tak, jak ucítí naše Srdce a povede nás naše Vědomí. 

Krystal má 0,7 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ