Křišťál ženské a mužské Podstaty + samoléčitel

Vyprodáno

Dva nádherné hlavní krystaly, které vysílají každý jiném směrem, avšak jsou v sounáležitosti a krásném propojení. 

Jeden z krstalů s mužskou esencí je propojený s kódy, geometrií, hyeroglify a různými energetickými záznamy, které mají svůj význam, svůj řád. Prostoupený trojúhelníky mnoha forem, jenž znázorňují JASNOVIDĚNÍ.

Další ženský krystal je krystal tvarem CHANNELINGOVÝ, jenž je provázen Božskou intuicí, plynutím, změnami a je propojený s JASNO-VĚDĚNÍM. 

Vzájemně krystaly rostou a podporují se, opírají se o sebe, k jejich silnému a zdravému jádru se mohlo připojit více krystalů a další nové stále vznikají. Tvoří určitý kruh, Společenství. Právě v harmonickém propojení si vzájměně sdílí dary, které nesou individuálně, nyní jsou ale k dispozici všem ostatním. A tak se rodí Nové obzory, zapadají nové částečky do celkového Obrazu Života. 

Učí nás Komunikaci na nových úrovních našeho vnímání, vědomí. Učí nás správně přijímat informace, které si ověřujeme skrze naše fyzické tělo - srdce. 

Z druhé strany se jedná o krystal Samoléčitel. Který nese především schopnost samoléčení, omlazení, regenerace, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA. 

Tento krystal může jít do páru do rodiny, společenství jako Jádro, komunity nebo také být osobní, který se později s partnerem stane sdíleným... 

Krystal má 0,6 kg

2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ