Křišťál zlaté esence

Vyprodáno Krystal týdne

Krystal, který je propojený se zlatou esencí jako aktivátor a urychlovač, propojovatel a vodič informací, které vedou k našemu Vědomému Vzestupu.

Krystal, pokud jej držíme v ruce, tak jeho zlatá energie proudí naším tělem a zprůchodňuje vše, co je potřeba, propojovat části těla, jenž mají utovřit nové spoje pro aktivaci telepatie, jasnovidění, jasnovědění. Aby celé naše tělo, každá buňka, orgán pracovala pro nás, stala se oním My Jsme. 

Zlatá esence prostupuje naší posvátnou krví a pomáhá nám v převibrování a zvýšení našich vibrací, rozvádět informace a energie do celého systému Vědomého těla. Zlato, které je ctěno všemi bytostmi i kulturami, energie, která je zde výjimečná se kterou se věky pracovalo a která nese mnohé klíče k hlubšímu poznání sebe sama - země - kosmu. 

Zlatá esence nám pomáhá v přijetí nových energií, působí na světelný mozek a pro přijetí i nových léčitelských, technologickch, vědeckých principů, projektů. Něco, co cítíme vytvořit, budovat je zde jako Vyšší projekt pro Lidstvo. To vše v dokonalém propojení s naším Zdrojem - SRDCEM, aby společně tvořili, přjímali, rozhodovali ve spojení jako posvátný pár. 

Krystal v sobě nese také harmonii prvků ženské a mužské podstaty, která nám je zrcadleny, abychom mohli vnímat svého vnitřního muže i ženu, kteří se nám pak zrcadlí v přítomnosti do našich vztahů. 


2 600,00 Kč 2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ