Křišťál s růžovovým ostrůvkem

Vyprodáno

Tato křišťálová a velmi čistá špička v sobě nese nádherný růžový ostrůvek jako přístav a místo, kde můžeme spočinout, zakotvit a cítit se bezpečně. Kde můžeme plně pocítit naše Já Jsem při tom všem, co nás obklopuje. 

Dostat se k našemu posvátnému Srdci, zdroji nás samých, které nezná strach, pouze Lásku. To Srdce zná pravdu na veškeré vaše otázky, a tak jsou věci jednodušší než si myslíš. Uvolni se a vstup na růžový ostrůvek v krystalu, který tě vezme do tvého chrámu Srdce. 

Tato čistá a krásná křišťálová špička je pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie a tak s ním můžeme vše, co pocítíme. 

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s vámi propojí a bude přesně vědět, kdo jste a na čem pracujete a co potřebujete, abyste se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

0,2 kg

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ