Lemurský čistý světelný křišťál - 19 cm

Vyprodáno

Nádherný, absolutně průzračný Lemurský osobní - mistrovský křišťál, který je jako krystal pracovní, který se hodí při veškeré práci do naší ruky. Je tak uzpůsobený i svým růstem po straně na snadnější úchop.

Tento krystal je bílá záře a nese v sobě mnoho Světla, je nositelem čistoty, jako čiré zrcadlo, kde je vše viděno a Světlo, které od nás odkloňuje iluze, strachy a lži - manipulace, jenž se nás snaží 

Je zde pro toho, kdo hledá svůj křišťál na své cestě, jako Průvodce, učitele, léčitele, rádce, kamaráda. Jako každodenního krystalického pomocníka pro stahování a příjem informací a pro podporu udržování našich osobních vibrací.

Jít za svými sny, následovat své srdce, jít za pravdou. Vše si ověřovat skrze svůj osobní Zdroj a otevírat se Novým věcem, informacím a energiím.

Tento světelný křišťál je pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší každodenní duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie. 

Nese v sobě čistotu, nezatíženost, lehkost, kterou nám může předat. Abychom sami sebe viděli v pravém čistém světle. Nepřebírali na sebe energie a cizí odpovědnost. Ale očistili se do všeho, co již nepotřebujeme. Očistili se také od pocitu, že jsme nečistí nebo zanesení energeticky, osvobodili se od otisků viny, potřeby nápravy. 

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s námi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, něco pochopili, narovnali do svého přirozeného Já Jsem, a tak se i plně vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. Dokáže vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

Jedná se o průzračný, silný světelný křišťál pro toho, kdo je připraven na větší Lemurský krystal. 

Tak jako ostatní Lemurské krystaly, nám pomáhají v otevření se Sobě - Pravdě - Světu. Zemi. Kosmu. A pomáhají nám opět rozpomenout si a začít v sobě aktivovat vědomou telepatii, spojení s Vyšším Já a multidimenzionalitou, přirozenou komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. 

Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost...

0,65 kg 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ