Lemurská diamantová katedrálka + sagenit + turmalín

Vyprodáno

Nádherná surová, krystalicky čistá špice Diamantové katedrálky, silných paprsků, kódů. Překrásný krystal do ruky na veškerou osobní práci, kde přicházejí kolektivní energie, předání a zprávy, které s. námi s naší esencí chtějí být sdíleny. 

Očišťájící krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a naráží na naše stíny, které máme PŘIJMOUT, minulost, kterou máme přijmout a také to, že se nacházíme přesně tam, kde máme být, neboť je to naším odrazem reality.

Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...nádherný ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy.

Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost. Pokud ale ucitíte, můžete jej brát na posvátná místa a propojovat ho s vodou.

Krystal je pro člověka, který diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležité právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.

Jedná se o krystal, ve kterém můžete pozorovat vnitřní svět, je to jako samostatná sféra ukotvená na Zemi. Na její základně pak dochází k nádhernému spojení Sagenit a Turmalín - Zlata s černou. Světlem s temnotou. Ženskou a mužskou energií. Vyzařující - pohlcující. Je to jako nekonečnost a záře Vesmíru a zároveň hloubka černé díry. Vše funguje v rovnováze a ve spojení, v propojení.

Jak Nahoře, tak dole. 

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ