Lemurská dévická katedrála

Vyprodáno

Nádherný světelný lemurský křišťál jako katedrála - dévický chrám plný vnitřních světů a jemnohmotných bytostí, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat své chrámy, světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná.

Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti.

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájemné komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Křišťál je pro ty, kdo vnímá jakýmkoliv způsobem jemnohmotnější sféru a cítí s ní nyní více pracovat. Může to být pocítění jejich přítomnosti skrze srdce nebo i fyzicky, můžeme vnímat jejich pocítění v přírodě, v meditacích či ve spánku.

Je to křišťál, který je určitou bránou - mostem a klíčem na čistota záměrů a naše Srdce.

0,5 kg 


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ