Lemurský křišťál + Andromeda + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný krystalový lemurský mistr, který toho mnohé vypráví a svou esencí se dotýká hluboko naší podstaty a světelnými paprsky našeho duchovního Srdce, které otevírá brány ke všem energiím Pravdy, Lásky a Pra-Podstaty.  

Je to krystal, který je napojený na sféru Andromedy a bytosti Andromedy, jenž jsou na Zemi, ale také nyní v jiných sférách, a energeticky jsou propojeni, sdílí si své poznatky a zkušenosti ke svému společnému Posunu, jako součást hvězdné sféry, bratrů a sester sfér Andromedy. 

Křišťál je nositelem, strážcem záznamů, jako krystal, se kterým se má pracovat, kde se mají informace stahovat, nesoucí jak hologramy, tak informace, kódy, které jsou napogramovány pro tuto dobu Vzestupu a Rozpomenutí. Vše se odkrývá, vše je více viditelná, pravda jde vidět, cítit. Stáváme se opět součástí hvězdných domovů, více vnímáme své duchovní rodiny. 

Strážce záznamů je propojený se sférou Léčitelství v mnoha oblastech. Ať už těch frekvenčních, světelných, energetických, tak různých pohybových ,,delfíních,, technik, tak je zde v této sféře i předání skrze posvátné rostliny, které nesou klíče pro veškerou nápravu našich těl, DNA a také otevírání zámků a našeho Vědomí. 

Tento krystal je určen jak na hlubokou osobní práci, vizionářství, alchymistické postupy, stahování energií a potřebných klíčů zde na Zemi, tak také jako krystal pro kolektivní práci Vědomých bytostí. 

Jedná se o Lemurský mistrovský krystal, který byl naprogramovaný ještě bytostmi Světla, kteří byli propojeni s Lemuřany a vzájemně komunikovali, Věděli o plánech i předpokládaném vývoji, který komunikovali. Mnoho z informací zaznamenaných je tak nejen pro potřebné informace, které můžeme fyzicky využít, tak také určitou ,,paměť,, jenž je v krystalu ukotvena 

Mistr má 2,15 kg

7 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ