Křišťál světelných sfér

Vyprodáno

Krásný světelný osobní křišťál, který v sobě nese světelné vrstvy, jenž se rozprostírají do Nekonečna a jejich energie je tak součástí mnoha dimenzí, prostorů a vrstev. Tyto sféry jsou jsou propojené s osobním poznáním, jsou to místa, knihovny, které jsou přístupny lidem na Zemi. 

Jeho stěny odráží Světlo do prostoru a vytvářejí kolem se krystalický světelný sloup, tak nám může pomoci zvýšit své vibrace co nejrychleji, pokud se potřebujeme naladit a nebo se dostat z nějakých nízkých energií. 

Osobní křišťál je průvodcem na naší cestě, je to učitel se kterými můžete jakkoliv pracovat. Propojí se s námi na všech úrovních a bude tak přesně vědět, čím si procházíme, co potřebujeme. 

S křišťály můžeme přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy a také naopak vysílat, přenášet energie, aktivovat, zvyšovat své vibrace, léčit a čistit jeho světelným paprskem.

Pomáhá nám v astrální práci při zvyšování našich vibrací a jejich udržování pro snadnější vnitřní klid a propojení s jemnohmotnějšími světy, kterých jsme součástí.

Krystal se s námi propojení na všech úrovních, aby nám mohl pomáhat a stahovat pro nás kódy, informace, které potřebujeme na naší cestě k plnému osvobození a Vědomí.


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ