Křišťál

Vyprodáno

Energeticky velmi zajímavý surový křišťál, v jeho vrchní části je určitý shluk energií a kódů, které čekají na uvolnění a stáhnutí, jakoby vyjmutí z krystalu. 

Je to hlavní krystal, který je obklopen také menšími nádhernými krystaly, a tak tvoří jedno jádro. Síla tohoto krstalu jako by přitáhla další k sobě, aby mu pomáhali vykonávat určitou práci. ROZVÁDĚT ENERGIE. 

Nyní jakoby krystal čekal na správnou chvíli, majitele, na to, až se s ním začne opět pracovat. Je zde kruhová sféra, jako portál, který je přeplněný informacemi a energiemi, které se nemají kam posunout dál, jakoby byl kámen přečeprán informacemi, které nese a potřebuje je předat dál. Předat prostředí, předat člověku, jenž bude jej mít v péči, předat všemu Živoucímu, co bude v jeho okolí. 

Tak i tento krystal tam kde příjde, energie rozproudí, rozvíří, zaktivuje, pokud má někdo pocit, že se cítít zastaveně nebo se točí v kruhu a že je zapotřebí nějaká akce, tak je to ONO. Udělat potřebné kroky, ke kterým jsem vedeným, něco začít, otevřít, rozvinout, pohnout se z místa. 

Krystal je krystalem pracující pro kolektivní energie, bude s vámi pracovat na osobní úrovni a také té energeticko - fyzické, tak zároveň z toho nese mnohé pro čtení, předávání, co se týká momentálních energií Vzestupu. Právě tak jako kráčí krystal a jde společně s ostatními, kteří se k němu přidali, jdou společně. 

Křišťál je krystalem osobním a můžeme s ním vše, co si dokážeme představit, přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem, zvyšovat své vibrace, přenášet informace...

Krystal má 17 cm a 0,8 kg

3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ