Křišťálová surová hůlka

Vyprodáno

Surový křišťál jako posvátná světelná prastará hůlka, která v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáže vyslat velmi silný laserový paprsek. 

Je to jako naše hůlka, kterou můžeme používat při jakékoliv práci energetické, tak také práci s tělem, či součástí stahování, přijímaní duchovních informací. 

Křišťál plný pochopený a Lásky prošel zde na Zemi ve spojení s projektem Lidstva mnoho věků, etap a nese v sobě Změny, Vývoj a zároveň Božský dokonalý Řád, když se něco končí, vždy něco nového začíná, vše je tak v dokonalém pořádku.

Krystal moudrost věků je zároveň Vědomím propojený se Zemskými i Vesmírnými krystaly a nese v sobě také vnitřní duhu a propojení s oranžovou esencí, která nás učí myslet na sebe a své zdravé ego a brát výzvy v našem životě jako etapy pozitivních změn.

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

Jedná se o osobní krystal.


1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ