Křišťálová dráze Světla - laser

Vyprodáno

Nádherná, světelná, diamantově čistá křišťálová drůza, která má tak silné Světlo a tolik malých zářících krystalů, že to foťák zkresluje a nejde to zachytit... takže musíte vnímat zkrátka srdcem :) 

Je to ale kámen, kdy každým pohybem svítí desítky jiných krystalů.

Je to silný aktivátor, který šíří všude velmi pozitivní vibrace Světla a Lásky a klidu a tichosti podporuje náš růst a vybízí nás dělat potřebné kroky vpřed k plnému osvobození SebeSama.

Jeho světlo je silné, laserové a tak u nás může spustit doma očistu. Je to nenápadný kámen, avšak s velmi průzračným aktivním bílým světlem, zkrátka  mistr čistič, který vše v jeho okolí harmonizuje a přetváří do pozitivních vibrací. Tak je vhodným i ochranným kamenem, neboť jeho ochrana je Světlo a vyzařování, přes které jen tak něco neprojde. 

je to krystal nejen pro nalazení se na Vyšší Já a podstatu Zdroje, ale také pro udržování čistoty záměrů, čistoty Srdce a vysokých vibrací v našem každodenním životě. Proto je vhodné ho mít na místě, kde pobýváme nejvíc času... nebo poté u nočního stolku pro plné zregenerování a přivítání nového dne. 

Doporučuji těm, kteří už nějaký krystal doma mají... 

Na této drůze můžete položit osobní šperk pro očištění a nabití. 

0,9 kg

5 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ