Archandělský křišťál

Vyprodáno

Nádherný křišťál prastaré moudrosti, světla, který je propojený s anděli a archanděli, andělskými léčiteli, průvodci, ochránci. Archandělé nás vyzívají, ať jim otevřeme naše srdce a dovolíme si přijmout pomoc.

Přes vibrace křišťálu se tak snáze dokážeme naladit na jejich přítomnost a zprávy a energie, které nám chtějí předat. Možná my sami jsme propojeni s andělskou sférou víc, než si myslíme. Zastáváme určitou úlohu a přes noc se můžeme radit o našich dalších krocích, které jsou provázané s dalšími lidmi, které máme potkat, kterým máme něco předat, nebo kterým máme pomoci, podpořit je na jejich cestě.

Sami dokážete pochopit velké zranění a bolesti druhých, neboť jste jasnocitlivý a díky zažitým zkušenostem, tak sami můžete nejlépe pomoci.

Jeho nádherné vibrace přinášejí klid a působí především na naše centra a energie v těle, programy, které jsou propojené s nevírou, pochybnostmi nejen v sebe, ale v to další, co si myslíme, že je za oponou, ale ono je to naší součástí.

Díky jeho vibracím je výborným pomocníkem při všech meditacích a veškeré duchovní práci.

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s vámi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili... 

0,41 kg

2 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ