Křišťálová špice

Vyprodáno

Nádherná světelná křišťálová špička, která v sobě nese mnoho Světla, čistoty a informací ke čtení a pro naše předání. Je to osobní krystal, který pochází z Madagaskaru. 

Je zde pro toho, kdo hledá svůj křišťál na své cestě, jako Průvodce, učitele, léčitele. Jako každodenního pomocníka pro stahování a příjem informací a pro podporu udržování našich osobních vibrací.

Jít za svými sny, následovat své srdce, jít za pravdou. Vše si ověřovat skrze svůj osobní Zdroj a otevírat se Novým věcem, informacím a energiím.

Tento světelný křišťál je pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie. Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla.

Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významné jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s nimi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

0,37 kg


2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ