Prastaré kódové křišťály

Vyprodáno

Nádherný shluk prastarých křišťálů, které na sobě nesou energetické kódy a navíc jsou ukotvené na nádherné hornině, která se třpytí a je doplněna muskovitem. 

Je to takový výjimečný sběratelský kousek. 

Takovéto krystaly vypadají nenápadně, aby se dostaly do rukou těm, kteří jsou povolaní a poznají je. Koncentrují v sobě obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný světelný laserový paprsek pokud to budeme potřebovat. 

Energetické kódy na jejich tělech rotují v prostoru a narovnávají vše, co je v jejich blízké přítomnosti. Jako strážci posvátné moudrosti, Vědomí Zdroje skrze krystalické Vědomí. 

Křišťál v sobě nese hlubokou moudrost věků skrze prostory Země i Galaxie, je to nalazení se na Pravdu a vyšší záměry, pochopení událostí, které se nám na první pohled nemusí líbit. Učitel, který kráčí po našem boku a pomáhá při rozpomínání si na naše dary, schopnosti a vše, co nyní k nyní přichází, abychom aktivovali to, co nese v sobě za dary a začali je používat. Pomáhá nám celkově při aktivování telepatie, nalazení se na Vyšší energie, komunikaci se světelnými pracovníky, při propojení s Vyššími Já.

0,25 kg

1 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ