Křiťál channeling + Kristovské Vědomí

Vyprodáno

Krásný surový křišťál, který propojuje dva výjimečné kousky, kdy jeden z nich má tvar Channeling krystalu a druhý je krystalem Kristovského Vědomí.

Zářící křišťál přichází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování informací (channeling) především pro naše osobní použití a ve spojí s Kristovskými kódy bezpodmínečně neposuzovat, nehodnotit přijaté informace, ale osvobodit se a vše vidět očima Lásky.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. A tak i nám předávají kódy, které bychom v sobě a ve svých srdcích měli znovu objevit, a tím je vyzářit do našeho pole, do prostoru, všude, kde kráčíme, ať je tato stopa zanechána.

Channeling nám pomáhá, abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Křišťál je krystalem osobním, propojí se s námi na všech úrovních a můžeme s ním jak přijímat a stahovat potřebné informace, tak se s ním nalazovat na naše poslání, vedení, odpovědi na naše otázky.

Můžeme ho taky žádat o vedení v lidských otázkách, v emocích a při tom jak reagujeme v určitých situacích. Nevinit se za to, ale také mít úctu a respekt k sobě samým.

Krystal je Průvodce, pomocník a rádce na této cestě, jako dobrý přítel, který je zde pro tebe jako osobní krystal. Nese na sobě i kódy a symboly, které budou vyzařovat do prostoru Kristovské energie. 

0,2 kg 

1 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ