Křišťálový světelný sloup

Vyprodáno

Nádherná světelná špice jako zářící sloup vysokovibračního Světla, jenž zvyšuje vibrace a vše zahaluje do bílého zářící světla Pravdy a Lásky.

Nalazuje nás na Pravdu a Prvo-Podstatu všech událostí, samotný Zdroj. Zdroj nás samých, Zdroj všeho, co JEST.

Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen, vše zahaluje do bílého krystalického Světla.

Jako hlavní světelný sloup. Mnoho lidí pracuje se surovými krystaly, avšak mnoho duší z různých sfér vidí krystalické obelisky, které stahují a vysílají energii v čistém portálovém světle.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno.

Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.

Krystalický sloup světla pracuje se všemi velmi individuálně, proto se nemusíme bát, že by svým silným světlem působil na ty, kteří nejsou připraveni nebo nechtějí řešit transformační témata. Každý má svůj čas a tento krystal si toho je plně Vědom, všem dává míru takovou, jakou každý potřebuje, na co je každý připraven..

1,05 kg

5 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ