Křišťál channeling + klíče + světelný jazyk

Vyprodáno

Nádherná, světelná křišťálová špice, která je Channelingovým krystalem, je pomocníkem a průvodcem pro zvýšení našich vibrací, pro překalibrování a přijímání, otevírání nových energií a poznatků.

Nese v sobě 2 klíče určené pro tuto dobu, které vás mohou vzít do míst a oblastí, kde může dojít k otevření zámku a informací / hologramů a kódů, pro které jste si měli přijít... Ten, kdo bude vyvolen, bude vědět a jasně cítít, že krystal má mít u sebe. Srdce je jedním ze signálů, které pozná tyto krystlické klíče, jenž jsou v krystalu ukotveny. 

Zároveň se jedná o Channeling krystal a přichází zde jak pomocník pro naučení se, přijímání a stahování informací (channeling) pro naše osobní použití, ale dále také pro stahování informací pro druhé.

Abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Tento křišťál je komunikátorem, udržovatelem vibrací a nádherných světelných paprsků, které se v prostoru budou skrze krystal rozprostírat. 

Pomáhá ukotvovat světlo v prostoru, kde bude ukotven, kde si kolem sebe vytvoří světelný vír pro předání světelných kódů a pokud někdo pracuje, tak i světelného jazyka pro jasnější pochopení přijímaných zpráv.

0,9 kg

4 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ