Chrámový mistrovský křišťál + červená esence Zrození, Života, Sexuality

Vyprodáno

Chrámový mistrovský surový křišťál propojený s energií krystalových chrámů, kde dochází především k předávání moudrosti, k zasvěcením, zkouškám a hlubokým předáním, které jsou propojeny se Zrozením, Životem a Sexualitou.  

V krystalovém chrámu tedy mohu načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. V krystalovém chrámu mohu přijímat a ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se zde léčit na všech úrovních.

Takovýto krystal zde může být pomocník také pro ostatní ženy, pro mnohá témata, jenž se skrývají za posvátnou ženskou energií. Jako součást léčení, kruhů, otevření se při rituálech, terapiích. 

Krystalové chrámy k nám nepřicházejí náhodou, jsou to mistři, kteří po nás chtějí, abychom pak Vědění, které k nám přijde, sdíleli s ostatními jakoukoliv formou, ale nic si nenechávali pro sebe. Tuto samotnou cestu vlastního Vzestupu si již prošlo mnoho z nás. Nyní jdeme společně.

Krystalový chrám předává učení a také různé ,,nové,, postupy, metody, léčení. To, abychom úplně upustili od toho, jak věci jsou, jak je vnímáme na základě našich poznání a zkušeností a mohli přijmout, že všechno je jinak.

Společenství, potkáváme nové duše a mnoho z nich jsme na naší cestě již potkali, jsou to staré známé duše, se kterými jsme mohli spolupracovat, tvořit, které jsme mohli partnersky milovat, duchovní rodina.

Nyní se duše potkávají, aby si něco předali.

Krystal má v sobě ukotvený Hematit, jako zdroj červené barvy. Červená barva dala název tomuto drahému kameni z řeckého slova Haema neboli krev. Krev je posvátná energetická složka, jenž udává to, kým jsme. Naši krví proudí miliony informací, energií a kódů, jenž možná mají větší význam, než si sami umíme představit..

0, 45 kg

4 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ