Křišťálová drůza + hlavní transmitter

Vyprodáno

Surová křišťálová drůza, kde zázrakem zůstal nádherný a na drůze celý zachovaný čistý krystal v posvátné geometrii krystalu transmitter, který působí jako aktivní vysílač informací, který v sobě nese energie, kódy ke čtení a pro předání, je strážcem záznamů - informací, které máme stáhnout, otevřít a pracovat s nimi jako Tvůrce pro tuto Dobu.

Je tady nejen tedy otevíraní záznamů, ale také náš každodenní život jako Duchovní práce, kdy sami svým životem utváříme Nové energie, přijímáme nové Vědění a tvoříme Novou realitu. Toto vysíláme a ukotvuje v kolektivním Vědomí, ale také zaznamenáváme jako světelné stopy, zkušenosti i pro ostatní bytosti, jenž nemají tu velkou čest být na Zemi.

Křišťál slouží jako dokonalý vysílač, ale také přijímač příchozích informací, energií, informací, které s námi chtějí komunikovat a propojit se s námi. Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci. S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit.

Křišťál také může být pro ty, kteří pracují s ostatními nebo svojím žitím, tvorbou jsou inspirací pro ostatní. Je pro ty, kteří vysílají záměry, vizi lepšího Nového Světa a zároveň jsou schopni přijmout a stáhnout nové pohledy, nové myšlenky a vize, které se s krystalem chtějí v naší sféře ukotvit. 

Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat, pracujeme s ním tak, jak ucítí naše Srdce a povede nás naše Vědomí. 

Tento krystal by měl mít své místo, kde se může ukotvit a být zde jako anténa, světelný sloup, který zesiluje světelné místo pro příjem i předání informací. 

Je to drůza, u které zůstal naštěstí zachovalý hlavní krystal, ostatní jsou krystaly, jenž byly ulomeny přepravní cestou a nesou tak hlubokou stopu pro soucit, pocit sounáležitosti i s dalšími živoucími formami života, kterým zatím nerozumíme. Chránit vše Živoucí. 

Proto zde dávám i cenu mnohem nižší, nechť je přijme ten, kdo krystaly miluje a požádá i za odpuštění, zároveň si bude cenit hlavní krystal, jenž byl v plánu zachráněn.

 Děkuji vám. 

Váha: 1,1Kg 

2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ