Křišťálová drůza + strážce záznamů 1,2 kg

Vyprodáno

Křišťálová drůza je silným nositelem Světla, které má zde na Zemi pomáhat ukotvovat, tento mistrovský krystal je strážcem záznamů. 

Její vysoké vibrace působí na okolí a vše, co krystal obklopuje, ať už je to voda, kterou pijeme, jídlo, které jíme, vzduch, který dýcháme, tak i veškeré předměty, či další krystaly, kterým pozvedá vibrace a zároveň přenáší potřebné aktuální informace. Je to jako jádro společenství, které se stará o vše, co je vaší součástí a co na nás působí, ať už pro nás vědomě, tak nevědomě. 

Díky zvýšení osobních vibrací a prostoru, vše co nám obklopuje, se snadněji dokážeme nalazovat na naší duši, podstatu toho, kým jsme, propojení s našimi Průvodci, rodinou Duše. 

Nalazení se na dary, které nesu, který bych v sobě měl opět aktivovat, přivolat zpátky svoji sílu a vědomě pro nejvyšší dobro ji využívat pro Božský záměr toho, proč jsem tady.  

Křišťál na sobě nase mnoho symbolů, kódů a je také strážcem záznamů, což jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru. Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na Zemi (Atlantida, Lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru a propojení se Zemskou úrovní.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce a otevřenost se Novým věcem a energiím. Jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ