Křišťálová drůza + strážce záznamů 1,3 kg

Vyprodáno

Křišťálová drůza s velkým krystalem, který je ve tvaru channeling krystalu, zároveň celá drůza je silným nositelem Světla a vysokých vibrací a je strážcem záznamů.

Křišťál na sobě nase mnoho symbolů, kódů a je také strážcem záznamů, což jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru. Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na Zemi (Atlantida, Lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru a propojení se Zemskou úrovní. 

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce a otevřenost se Novým věcem a energiím. Jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tato drůza je vhodná na nějaké krásné místo, aby měla svůj prostor nebo na oltář, kde můžeme na této drůzičce nabíjet své krystalové šperky, amulety, prstýnky, které očistí svým bílým světlem a navibruje je Novými, aktuálními energiemi.

Tento krystal vysílá Světlo a zvyšuje vibrace v celém prostoru, abychom snáze mohli pocítit jemnohmotnější věci, cítit nebo vidět enegie. Channelingový krystal nám pak pomáhá přijímat zprávy, které chodí jak pro nás, tak také kolektivně pro lidstvo, co se aktuálních energiích týče. 

Pomáhá v Propojení se svými Vyššími Já, nalazení se na dary, které nesou v různých časech a prostorech, aby vše mohlo být předáváno a sdíleno.


3 930,00 Kč

OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Mnoho z křišťálů, které se k nám dostávají obsahují vnitřní chrámy, portály, kterými se můžete přesunout do jiných míst, či časů, hlubokou moudrost Věků, záznamy, které se mají otevřít v tento posvátný čas, dále klíče pro stahování informací pro různé projekty, které slouží pro vývoj lidstva.

Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ